Maaaybe, getting sick of writing the recipes out though.
They can be. I mean, if you're just walking into a shop to buy six mangoes, then it's not going to be a problem, but when they're over $2 each and you're buying six plus a full shopping load, $12 is a lot to pay in the grand scheme of your total. I think, anyway.
Sort of? Like, you know how it has that rose taste? This is what this one tastes like.
Did you understand any of what she was saying? :| :| :|
no subject
They can be. I mean, if you're just walking into a shop to buy six mangoes, then it's not going to be a problem, but when they're over $2 each and you're buying six plus a full shopping load, $12 is a lot to pay in the grand scheme of your total. I think, anyway.
Sort of? Like, you know how it has that rose taste? This is what this one tastes like.
Did you understand any of what she was saying? :| :| :|